Maciej Klepacki

Dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich w ATM (od kwietnia 2009 roku). Jest odpowiedzialny za komunikację marketingową, działania z zakresu public relations oraz koordynację procesu przekazywania inwestorom informacji na temat strategii, zamierzeń oraz bieżącej działalności spółki i jej grupy kapitałowej.

Do lutego 2009 pełnił funkcję dyrektora marketingu i PR-u oraz członka zarządu odpowiedzialnego za marketing i relacje inwestorskie spółki Bankier.pl. W firmie pracował od 2006 roku. 

Poprzednio odpowiedzialny był za planowanie i zakup mediów w domu mediowym Starcom MediaVest Group, gdzie pracował m.in. dla Coca Cola Poland i Kompania Piwowarska. W latach 2002-2004 na stanowisku Menedżera Projektów w ramach Instytutu Zarządzania i Klubu MBA zorganizował kilkadziesiąt warsztatów, seminariów i konferencji dla kadry menedżerskiej polskich przedsiębiorstw ze szczególnym uwzględnieniem sektora finansowego i ubezpieczeniowego.

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Dyplomacji w Prywatnej Wyższej Szkole Businessu, Administracji i Technik Komputerowych w Warszawie.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin