Magdalena Kieferling

0
12

Od stycznia 2017 roku do lipca 2018 roku pracowała jako Head of communications w Burda International Polska.
Wcześniej szefowa komunikacji w McCann Worldgroup (McCANN, MRM//McCANN, Momentum, Weber Shandwick, Craft). Od 15 lat jako ekspert od komunikacji i Human Resources doradza największym firmom polskim i zagranicznym, m.in. MasterCard, Tesco, Henkel, WIZZAir. Koordynowała strategie w ponad 100 kampaniach i projektach na poziomie europejskim. Specjalizuje się w przeprowadzaniu procesu zmiany, employer brandingu, CEO positioning i komunikacji zintegrowanej (PR, social media, reklama). Coach, trener ds. relacji z mediami, ekspert od wizerunku. Doradca Ministra Zdrowia Marka Balickiego ds. mediów i PR.
Zdobywczyni prestiżowych nagród w dziedzinie komunikacji: Silver Drum Award 2014 i brązowego KTR 2015. Autorka ponad 200 publikacji radiowych i prasowych: BBC – relacje z World Trade Centre (11 września), Rzeczpospolita, nowojorski Nowy Dziennik. Zwycięzca rajdu TransSyberia 2007.
Magdalena Kieferling jest absolwentką Zarządzania Zasobami Ludzkimi na SGH oraz specjalizacji Marketing Medialny i Public Relations na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj