Magdalena Załubska-Król

Magdalena Załubska-Król

Obecne stanowisko:

Senior Advisor i Financial Services Lead

Z początkiem maja 2020 roku Magdalena Załubska-Król rozpoczęła pracę w Hill+Knowlton Strategies. Obięła stanowisko Senior Advisor i Financial Services Lead i nadzoruje projekty agencji realizowane dla klientów z branży finansowej i firm technologicznych aktywnych na tym rynku.

Załubska-Król ma blisko 20 lat doświadczenia w działaniach PR dla sektora finansowego. Poprzednio, przez niemal dziesięć lat była związana z agencją Clear Communication Group, specjalizującą się w obsłudze firm z branży finansowej i technologicznej. Była tam wspólnikiem i partnerem zarządzającym. Realizowała z zespołem kampanie z obszaru komunikacji finansowej, kryzysowej, komunikacji zmiany czy programów budujących nowe marki. Nadzorowała obsługuję takich marek jak Deutsche Bank, KIR, Santander, Haitong Bank, mBank, BGK, BIK, BIG, Wonga, MoneyGram, ITMAGINATION, PKP CARGO czy PKL – Polskie Koleje Linowe. Wcześniejsze doświadczenie zdobywała m.in. jako zastępca rzecznika Banku Pekao.

Jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu komunikacji finansowej i relacji inwestorskich na SGH oraz psychologii społecznej na SWPS.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin