Magdalena Zybała

0
3

Obecne stanowisko:
Senior PR
Manager:

W lutym 2022 roku Magdalena Zybała objęła stanowisko Senior PR Managerki w PR Inspiration. Zajmuje się całościową obsługą wieloletnich klientów agencji z branży centrów handlowych takich jak Galeria Krakowska, Silesia City Center, Avenida Poznań oraz Forum Koszalin.
Magdalena Zybała z agencją związana jest od 2018 roku – zaczynała na stanowisku specjalisty ds. public relations. Ma ośmioletnie doświadczenie w branży PR. Przed dołączeniem do PR Inspiration pracowała w Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć, będącym partnerem wykonawczym Biura Krajowego Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do Spraw Uchodźców w Polsce (UNHCR). Odpowiadała tam za komunikację projektów takich jak Human Rights in American Cinema, który realizowany był we współpracy z Konsulatem USA w Krakowie.
Zybała jest absolwentką kierunków stosunki międzynarodowe oraz zarządzanie organizacjami publicznymi i pozarządowymi, a także podyplomowych studiów z zakresu public relations, które ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj