Marcin Graczyk

Marcin Graczyk

Obecne stanowisko:

dyrektor Departamentu Partnerstwa i Komunikacji w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu

Marcin Graczyk od grudnia 2021 roku pełni funkcję dyrektora Departamentu Partnerstwa i Komunikacji w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Do jego zadań należy m.in. opracowywanie założeń i realizacja strategii PR i komunikacji zewnętrznej PAIH, a także budowanie i wzmacnianie wizerunku agencji.

Od marca 2020 roku obejmował stanowisko Associate Directora w Partner of Promotion.Odpowiadał przed zarządem agencji za obsługę klientów oraz realizację działań new-business w ramach swojego zespołu, zajmującego się komunikacją korporacyjną dla sektora finansowego i branży spożywczej oraz instytucji publicznych, samorządowych i spółek z udziałem skarbu państwa. Z agencją współpracował przez 4 lata.

Z branżą PR związany jest od wielu lat, a w komunikacji i mediach pracuje od 1999 roku. W przeszłości w agencjach Vision Group i HighProfile obsługiwał klientów z sektora energetycznego, finansowego, chemicznego i logistycznego oraz firm z branży nowych technologii i HR. Wcześniej pracował jako dziennikarz polityczny i gospodarczy. Był również sprawozdawcą sejmowym radia TOK FM.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin