Marek Myślicki

Marek Myślicki

Obecne stanowisko:

Chief Growth Officer w Stor9_

Marek Myślicki z początkiem lutego 2022 roku dołączył do agencji Stor9_, świadczącej usługi z zakresu influencer marketingu i produkcji contentu, obsługującej m.in. współprace komercyjne i wizerunkowe Anny Lewandowskiej. Myślicki znajdzie się w kadrze zarządzającej agencji. Objął nowo utworzone stanowisko Chief Growth Officera, na którym będzie rozwijał pracę działów Influencer Marketing, Talents, PR & Marketing, a także blisko współpracował z działem New Business.

Od lipca 2020 roku pracował w agencji GetHero jako Strategic Partnerships Director. Był odpowiedzialny za działania PR z obszaru dzielenia się wiedzą związaną z influencer marketingiem i poszerzanie portfolio produktowego firmy. Oprócz tego prowadził działania z zakresu sprzedaży i projektów agencji.

Myślicki poprzednio, przez dwa lata, był Branded Content & Sales Directorem w ABSTRA, gdzie odpowiadał za aspekty handlowe i integrację klienta w ramach istniejącego portfolio firmy na wszystkich platformach oraz za dostarczanie rozwiązań komunikacyjnych w środowisku YouTube i podcastów. Wcześniej pracował natomiast w VIACOM (obecnie ViacomCBS), a także Discovery Networks International

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin