Marta Winiarska

0
6

Od października 2021 roku dyrektor zarządzająca Polskiego Związku Innowacyjnych Firm Biotechnologii Medycznej BioInMed. Pełni funkcję prezeski organizacji.
Od lutego 2017 roku zarządzała działaniami związanymi z komunikacją zewnętrzną Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA.
Od września 2016 do końca stycznia 2017 roku pracowała jako Account Director w Made in PR. Odpowiadała za budowanie i wdrażanie strategii PR i PA, zarządzała zespołem i nadzorowała projekty. Zajmowała się również bieżącym doradztwem dla klientów, koordynacją organizacji eventów, relacjami z organizacjami pacjenckimi, a także media relations czy działaniami new business.
Od września 2013 do września 2016 Senior Consultant w Headlines Porter Noveli. Wcześniej rzecznik prasowy w MT Targi (od lutego 2012 roku); odpowiedzialna była za całość działań PR, w tym szczególnie media relations (dotyczący poszczególnych imprez targowych związanych z branżami: FCMG, HoReCa, laboratoryjną, turystyczną, rozwojem infrastruktury drogowej i kolejowej). Wspiera również dział marketingu (copywriting).
Wcześniej jako konsultant ds. PR w ExpertPR Consultancy i specjalista ds. PR w AIM Studio samodzielnie prowadziła i współpracowała przy projektach (PR produktowy, korporacyjny, kampanie społeczne w obszarze healthcare.) Pracowała dla takich klientów jak: GlaxoSmithKline, Bausch&Lomb, Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego, Gedeon Richter, MSD, Polska Kolicja na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy, Berlin Chemie Menarini czy kancelaria rzeczników patentowych JWP.
Była też dziennikarką radiowej Trójki, pisze artykuły dla wydawnictwa INFOR. Jest magistrem prawa, ze specjalizacją prawo prasowe. Ukończyła ponadto podyplomowe studia managerskie i podyplomowe studia negocjacji z elementami marketingu.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj