Marzena Strzelczak

Marzena Strzelczak

Obecne stanowisko:

Prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Od czerwca 2020 roku Marzena Strzelczak została wybrana przez członków Stowarzyszenia Forum Odpowiedzialnego Biznesu na trzyletnią kadencję prezeski organizacji. Wcześniej Strzelczak od 2014 roku była dyrektorką generalną FOB, a od 2015 roku także członkinią zarządu.

Strzelczak jest specjalistką w zakresie komunikacji i CSR, coach ICC, doświadczenie dotyczące budowania strategii komunikacji i CSR zdobywała w dużych grupach kapitałowych, w branży finansowej, a przez ostatnie siedem lat również w sektorze energetycznym. Była też pełnomocniczką zarządu ds. Strategii Zrównoważonego Rozwoju i Odpowiedzialnego Biznesu w PGNiG, szefową zespołu zajmującego się Komunikacją ze Społecznościami Lokalnymi w Procesie Poszukiwań Gazu z Łupków, członkinią zarządu Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza i Rady Fundacji Muzeum im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce
.
Jest absolwentką Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, podyplomowych studiów z zakresu Public Relations na UW, Strategicznego Zarządzania Marketingowego na SGH i CSR w Akademii im. Leona Koźmińskiego oraz Executive Summer School on CSR na Uniwersytecie w Genewie i Programu Liderów Zrównoważonego Rozwoju na Uniwersytecie w Cambridge.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin