Matylda Żemajtis

Matylda Żemajtis

Obecne stanowisko:

Account Director

Od stycznia 2021 roku Matylda Żemajtis pracuje na stanowisku Account Director w dziale brand agencji Walk PR. Z agencją związana jest od grudnia 2018 roku, kiedy to objęła funkcję Senior Account Managera.

Żemajtis odpowiada za strategiczne doradztwo klientom agencji, a także organizację zespołu, nadzór client service i realizację projektów niestandardowych. Do jej zadań należy także dalszy rozwój portfolio klientów działu brand PR, jak również prowadzenie projektów wewnętrznych. Matylda Żemajtis pracuje dla takich firm jak Grupa Empik czy SEAT i CUPRA należące do Grupy Volkswagen.

Żemajtis specjalizuje się w komunikacji marek w obszarze konsumenckim ze szczególnym uwzględnieniem tematyki motoryzacji i mobilności, home&design czy kultury i rozrywki. W branży public relations pracuje od ośmiu lat. Do Walk PR przeszła z Multi Communications. Ma sześcioletnie doświadczenie w branży i dotychczas zajmowała się głównie projektami z zakresu komunikacji brandowej i konsumenckiej. Pracowała m.in. dla firm Electrolux, Durex, Virgin Mobile, Action B.V., Carlsberg Polska, Cersanit, Opoczno czy Cinema City. Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz etnologii na Uniwersytecie Warszawskim.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin