Michał Czekański

Obecne stanowisko:

Dyrektor ds. public affairs

Od lipca 2019 roku dyrektor ds. public affairs w Monday. Jest odpowiedzialny za wspieranie klientów w budowaniu i rozwijaniu dialogu z decydentami politycznymi i branżowymi, a także liderami opinii – zarówno na poziomie lokalnym, jak i ogólnokrajowym.

Czekański przeszedł do Monday z agencji TBT i Wspólnicy. Wcześniej pracował też w Glaubicz Garwolińska Consultants. W swojej karierze realizował działania dla klientów z branży wydobywczej (surowce energetyczne i metaliczne), paliwowej, telematycznej i hazardowej. Był rejestrowanym lobbystą.

Specjalizuje się w projektach związanych z komunikacją korporacyjną, zarządzaniem kryzysowym oraz community relations. Wcześniej zdobywał doświadczenie w agencji Core PR, gdzie prowadził działania PR dla branży FMCG i bukmacherskiej. Współpracował m.in. z : Dove, Stowarzyszeniem Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich, HAWE czy PAK Górnictwo. Równolegle prowadzi projekty dla branży energetycznej i finansowej objęte klauzulą poufności.

Jest absolwentem Instytutu Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim (specjalizacja Marketing i Doradztwo Polityczne). Ukończył także Podyplomowe Studium Public Relations UW oraz studia podyplomowe z zakresu CSR na Akademii im Leona Koźmińskiego.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin