Michał Tabisz

Obecne stanowisko:

Prezes Zarządu

Od 1 czerwca 2014 roku zastępca dyrektora Departamentu Promocji w Urzędzie Marszałkowskim. Wcześniej rzecznik prasowy PZL Mielec oraz partner w agencji Charyzma Doradcy Komunikacji Biznesowej. Ponadto pełnił funkcję account directora w dziale corporate & public affairs agencji Weber Shandwick. W latach 2008-2011 wspierał komunikację korporacyjną i działania public affairs firm z branży chemicznej, elektronicznej, lotniczej i farmaceutycznej. Zrealizował również pionierski projekt z zakresu country brandingu. Specjalizuje się w komunikacji z liderami opinii, prowadzi szkolenia medialne, pomaga w kreowaniu wizerunku osób z pierwszych stron gazet i doradza im w sytuacjach kryzysowych.

Przygodę z mediami rozpoczął w rodzinnym Rzeszowie, prezentując serwisy informacyjne na antenie lokalnej rozgłośni radiowej. Równocześnie studiował na politologię i dziennikarstwo. Do branży PR trafił po kilku latach pracy w sferze publicznej. Zaczął od Parlamentu Europejskiego. Po powrocie z Brukseli zaangażował się w promocję polskiej kandydatury do organizacji wystawy EXPO 2012. Odpowiadał za komunikację z mediami i uczestniczył w misjach dyplomatycznych. Współtworzył multimedialne prezentacje dla przedstawicieli ponad stu państw z Europy, Afryki, Azji i obu Ameryk. Wspierał prezydenta Rafała Dutkiewicza w promocji Wrocławia za granicą. Prowadził także zajęcia z dziennikarstwa i wiedzy o mediach w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Absolwent politologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. W trakcie stypendium na University of the West of England w Bristolu przygotował pracę magisterską poświęconą komunikowaniu politycznemu w BBC.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin