Mikołaj Piotrowski

Od grudnia 2009 roku dyrektor ds. komunikacji w spółce PL.2012, pełniący jednocześnie od lipca funkcję jej rzecznika prasowego.

W lutym 2009 r. Corporate Unit Director w Edelman Polska. Zarządzał zespołami obsługującymi klientów takich, jak: Shell, 3M, Allianz Bank, HP i CityIndex, British Council i Astra Zeneca.
Do lutego 2009 zajmował stanowisko account directora w agencji Multi Communications, w której jest od początku 2001 roku. Przedtem pracował jako dziennikarz, między innymi w Życiu Codziennym i Życiu Warszawy. Kieruje kilkoma zespołami, które realizują projekty z zakresu public affairs, corporate PR i komunikacji skierowanej do odbiorców biznesowych.

Doświadczenia zdobywał opracowując, realizując i nadzorując strategie komunikacyjne dla polskich i międzynarodowych firm reprezentujących między innymi takie branże, jak: paliwa i energetyka, motoryzacja, IT, CFM (Car Fleet Management), TSL (transport spedycja i logistyka), consulting oraz lotnictwo.

Specjalizuje się także w tworzeniu i wdrażaniu narzędzi oraz strategii działań antykryzysowych. Pasjonuje się fotografią i lotnictwem, interesuje go również szeroko pojęta elektroniczna rozrywka – gry komputerowe, konsolowe oraz multimedia.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin