Monika Bębnowska

Od lipca 2014r. Head of Healthcare Practice w Grayling Poland.

Wcześniej koordynator projektów w Forward PR, gdzie była odpowiedzialna za rozwój usług firmy w obszarze CSR-u i zarządzania kryzysowego.

W przeszłości pełniła także obowiązki dyrektora zarządzającego w Garden of Words. Zajmowała się PR-em i fundrisingiem dla fundacji Emerging Voices w Bogocie.

Ekspert w dziedzinie PR korporacyjnego, komunikacji wewnętrznej, zarządzania komunikacją w sytuacjach kryzysowych, zarządzania zmianą i kontaktów z mediami.

Ukończyła Katolicki Uniwersytet Lubelski, była stypendystką Księstwa Liechtenstein oraz Fundacji Konrada Adenauera. Posiada ponad 15 lat doświadczenia zawodowego, w tym 8 lat w branży PR. W agencji Garden of Words odpowiedzialna jest za opracowanie i realizację strategii komunikacji dla firm z branży FMCG, finansowej, urody i medialnej. Specjalizuje się także w tematach Corporate Social Responsibility – przygotowuje i realizuje strategie dla kampanii edukacyjnych i informacyjnych, adresowanych do różnych grup społecznych. Prowadzi szkolenia z zakresu media relations, budżetowania projektów PR, zarządzania kryzysem, komunikacji wewnętrznej oraz sesje strategiczne dla klientów w obliczu czekających ich zmian.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin