Monika Kinal

0
6

Od października 2010 do grudnia 2011 roku manager ds. komunikacji MTV Networks International na region tzw. Emerging Markets. Odpowiada za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną koncernu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Afryki, Rosji, Bliskiego Wschodu, Krajów Arabskich i Indii. W ramach grupy raportuje bezpośrednio do dyrektora komunikacji MTV Networks International EM, Lynne Mei-Lee, a swoją funkcję sprawuje w polskim biurze spółki.
W latach 2007-2010 pełniła funkcję corporate communications manager discovery networks central Europe. Odpowiadała za komunikację korporacyjną na 5 rynkach (polskim, rumuńskim, węgierskim, czeskim i słowackim) oraz za komunikację wewnętrzną firmy. Wcześniej (od października 2006) była PR&Language
Manager:em Central Europe, Discovery Networks Europe. W latach 2002-2006 zajmowała stanowisko Senior Account Managera w agencji M
m
d Corporate, Public Affairs & Public Relations Consultants, gdzie była liderem zespołu konsumenckiego; zajmowała się koordynacją działań w regionie Europy Środkowej dla kluczowych klientów z branży mediowej. Specjalizowała się w zakresie PR-u stacji telewizyjnych. Przed 2002 rokiem odbywała staże m.in. w agencjach Sigma oraz Compress.
Studia magisterskie na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW (praca mgr. w jezyku angielskim z zakresu komunikacji kryzysowej). Absolwentka kierunku PR&Communication na University of Nijmegen w Holandii, a także studiów magisterskich na Wydziale Psychologii SWPS oraz podyplomowych na kierunku Seksuologia kliniczna SWPS.
Należy do Akademii Ekspertów PR. Ma doświadczenie w zakresie komunikacji korporacyjnej, trade PR-u, brand PR-u, komunikacji kryzysowej/issue management, komunikacji wewnętrznej oraz event management z uwzględnieniem działań niestandardowych i ambientowych.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj