Natalia Radzikowska

Obecne stanowisko:

specjalistka ds. promocji i PR Wydawnictwa Agora

Natalia Radzikowska od lipca 2017 jest w zespole promocji Wydawnictwa Agora, w którym obejmuje stanowisko specjalistki ds. promocji i PR. Odpowiada za promocję i komunikację premier książkowych. Zastąpiła na tym stanowisku Martynę Turską, która rozstała się z wydawnictwem.

Radzikowska jest związana z rynkiem wydawniczym od lat. Odpowiadała za komunikację polskiej i zagranicznej beletrystyki oraz literatury faktu w Wydawnictwie Wielka Litera. Wśród jego autorów byli między innymi Marek Bieńczyk, Krzysztof Varga, Jerzy Sosnowski, prof. Michał Głowiński, Eustachy Rylski, Katarzyna Tubylewicz, Anna Dziewit-Meller, Artur Domosławski, Marcin Kołodziejczyk, Emil Marat, Michał Wójcik, Marek Niedźwiecki, Marcin Meller, Agata Passent i Andrzej Saramonowicz.

Wśród ostatnich projektów, jakie miała okazję przeprowadzić w Wielkiej Literze, była powieść Elizabeth Strout „Mam na imię Lucy” uznana książką roku 2016 przez kwartalnik „Książki. Magazyn do czytania” oraz nagrodzony Paszportem Polityki debiut literacki Natalii Fiedorczuk-Cieślak „Jak pokochać centra handlowe”.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin