Olga Sobieraj

Obecne stanowisko:

Dyrektor marketingu Europy Centralnej i Wschodniej w AmRest

Od 1 sierpnia 2016 dyrektor marketingu Europy Centralnej i Wschodniej w AmRest. Odpowiada za działania marketingowe i PR dla marek należących do sieci: KFC, Starbucks, Pizza Hut oraz Burger King.
Uprzednio przez 17 lat pracowała w agencji Ogilvy & Mather, którą od 2013 roku zarządzała w roli CEO. Z Ogilvy w Polsce była związana od 15 lat. Pierwsze doświadczenie zbierała w lokalnej Agencji Gruppa66, następnie w strukturach Ogilvy w Polsce.

Od 2008 roku Olga Sobieraj związana jest z konkursem Effie Awards, najpierw czterokrotnie jako juror, a następnie członek Komitetu Organizacyjnego. Od 2013 do 2015 roku była także członkiem Zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SKM SAR. Kilkukrotny juror konkursu Superbrands i ekspert branżowy w programie „Dajesz radę” radiowej Czwórki. Członek dwóch rad nadzorczych: Wójcik Fashion i WeGirls.

Olga Sobieraj jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na dwóch wydziałach: Finanse i Bankowość oraz Zarządzenie i Marketing. Dodatkowo zdobyła wykształcenie na podyplomowych studiach w Institut Francais de Gestion (MBA).

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin