Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Od 8 stycznia 2016 roku do 16 października 2018 roku dyrektor ds. komunikacji i PR oraz rzecznik prasowy platformy nc+.
Wcześniej pracowała m.in. w firmach Bayer, Onet.pl czy PTK Centertel.
Od sierpnia 2008 do grudnia 2008 roku była rzecznikiem Microsoftu. Odpowiadała za tworzenie i realizację strategii komunikacyjnej firmy, kontakty z mediami oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy na polskim rynku.

Motto życiowe: Do zarobienia pieniędzy trzeba daru, ale do ich wydawania potrzeba kultury. O sobie: "Trudno zamknąć listę zajęć i zainteresowań, którymi zajmowałam się w życiu. Czasami boję się, że jest ich jak na mój wiek (32 lata) za dużo. Poznańskie wychowanie spowodowało konieczność istnienia w uporządkowanym świecie, a skończenie filologii polskiej otworzyło przede mną horyzonty dojrzałego i pewnego poglądu na świat człowieka. Posiadanie ośmioletniego syna i wspaniałego męża jest darem od losu, któremu pomogłam dokonując życiowych, trafnych wyborów.
Priorytetem jest dla mnie wychowanie syna Franka na mądrego i dobrego człowieka, który nigdy nie zawstydzi się postępowania własnej matki. Akceptacja i poczucie humoru, to jest to co pozytywnie nastraja mnie do dalszych działań i snucia planów na przyszłość".

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin