Żaczko

Piotr Żaczko

Piotr Żaczko z początkiem listopada 2021 roku dołączył do TikToka w Polsce. Objął stanowisko Communications Managera Poland & CE w europejskim zespole ds. komunikacji platformy.

Poprzednio, do października 2021 roku, Żaczko był związany z marką OPPO. Od maja 2019 roku pełnił funkcję PR Managera producenta smartfonów. Odpowiadał za budowanie i realizację strategii komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej firmy, zajmował się także influencer relations i kontaktem z mediami jako rzecznik prasowy.

Z T-Mobile Polska współpracował przez niemal dekadę (ostatnio na stanowisku głównego specjalisty) i odpowiadał za komunikację PR dla segmentu konsumenckiego. Przez ostatnie trzy lata przygotowywał strategie i realizował działania PR dla wszystkich produktów B2C. Zajmował się też m.in. projektami wizerunkowymi (T-Mobile Fashion i Pomoc Mierzona Kilometrami), sponsoringowymi (także tymi dotyczącymi gamingu) czy e-PR-em. Wprowadzał także witrynę korporacyjną sieci oraz tworzył i prowadził jej oficjalny profil na Twitterze.

Jest absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stanisława Wyszyńskiego oraz podyplomowych studiów z public relations w Szkole Głównej Handlowej.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin