Radosław Lewandowski

Od września 2010 obejmie nowo powstałe stanowisko dyrektora działu marketingu i public relations w 5 Stars Club Business Travel.

Nowy dyrektor działu zdobywał doświadczenia zawodowe między innymi zarządzając marketingiem i sprzedażą w dwóch prywatnych uczelniach w Poznaniu. Pracował również na stanowiskach managerskich i zarządczych w usługach, handlu i marketingu. Lewandowski odpowiadał za realizację procesów inwestycyjnych i restrukturyzację w Centrum Handlowym Stary Browar w Poznaniu, współtworzył i realizował strategię rozwoju dla Kulczyk Foundation. Zajmował się produkcją teatralną, działalnością impresaryjną oraz  eventową. Prowadził również audycje o podróżach w poznańskim Radio Merkury.

 Lewandowski jest absolwentem kierunku zarządzanie i marketing. Ukończył również stosunki międzynarodowe i kulturoznawstwo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz dziennikarstwo i komunikację społeczną na jednej z prywatnych uczelni. Wykształcenie uzupełnił o studia podyplomowe z public relations. Obecnie jest doktorantem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Od 1997 roku związany jest z branżą turystyczną, od sześciu lat pilotuje i przygotowuje programy wypraw od Alaski po Papuę i Zanzibar.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin