Urszula Żurek-Kucharska

0
7

Od 2022 roku pracuje w firmie AstraZeneca w dziale Public & Governmental Affairs. Jest także przewodnikiem w Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.
Od maja 2014 Senior Associate w Solski Burson-Marsteller. Do lutego 2022 roku odpowiadała za działania w obszarze public affairs i public relations, w tym w sektorze energetycznym.
Żurek-Kucharska przez pięć lat pracowała w Biurze Spraw Międzynarodowych Kancelarii Sejmu R.P., zajmując się współpracą Sejmu z innymi parlamentami narodowymi. Ponadto opracowywała raporty i analizy nt. unijnej i polskiej polityki energetycznej. Prawie rok spędziła na stażach we Francji, pracując w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Republiki Francuskiej i w Prefekturze Alp Nadmorskich w Nicei. Ma także za sobą staż w jednej z polskich agencji lobbingowych.
Licencjat uzyskała na Uniwersytecie w Rennes, a magisterium z nauk politycznych – na Uniwersytecie Panthéon-Assas w Paryżu. W 2008 roku uzyskała magisterium z europeistyki w College of Europe w Natolinie. W latach 2012-2013 była słuchaczką słynnej Ecole Nationale d’Administration w Strasburgu.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj