Weronika Ukleja

Obecne stanowisko:

PR Coordinator

Od września 2019 roku PR Coordinator w Echo Investment. Zajmuje się koordynowaniem komunikacji korporacynej firmy, relacjami z mediami oraz wspieraniem komunikacji marketingowej projektów dewelopera. Wcześniej od lutego 2019 roku pracowała jako PR Manager w ZOOM bsc. Była odpowiedzialna za komunikację klientów z branży nieruchomości i automotive. Współpracowała m.in. z firmą doradczą i inwestycyjną CBRE oraz kontrolerem jakości Exact Systems.

Poprzednio Account Manager, a wcześniej Senior Account Executive w dziale komunikacji korporacyjnej w Hill+Knowlton Strategies. Odpowiadała za działania komunikacyjne dla klientów z sektora nieruchomości.
Wcześniej, przez 1,5 roku związana była z agencją Grayling Poland. Należała do zespołu zajmującego się komunikacją PR w branży nieruchomości komercyjnych prowadzonych na rzecz Grupy HB Reavis. Ponadto, w zespole Employer Branding realizowała działania w tym obszarze dla IKEA, Novo Nordisk i Owens-Illinois. Ma za sobą również doświadczenie jako reporter w telewizji i radiu, m.in. w Radiu Zet.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin