Wojciech Białożyt

Od lipca 2011 roku senior account manager w Grayling Poland. Kieruje projektami GE Hitachi Nuclear Energy i firmy z sektora gazu łupkowego oraz jest zaangażowany w projekty Public Affairs (m.in. dla Polskiego Związku Pracodawców Prywatnych Edukacji „Lewiatan”). Wcześniej pracował w Hill&Knowlton dla Michelin Polska, The Boeing Company i Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

W 2010 roku kierował działaniami PR dla Kapsch TrafficCom, za które otrzymał nominację do Golden World Awards for Excellence w kategorii media relations, konkursie pod auspicjami International Public Relations Association.

Łączy umiejętności PR i PA z długoletnimi doświadczeniami w projektach międzynarodowych i organizacjach pozarządowych. Był m.in. stażystą w Parlamencie Europejskim i obserwatorem OBWE podczas wyborów prezydenckich na Ukrainie w 2004 roku. W 2006 roku był przedstawicielem Polski na konferencji ONZ European Youth Leadership Summit. W 2009 roku wziął udział w produkcji filmu dokumentalnego „Balcerowicz. Gra o wszystko”. Jest członkiem redakcji magazynu idei „Liberté”.

Wojciech jest absolwentem Międzynarodowej Szkoły Nauk Politycznych przy Uniwersytecie Śląskim i Science Po Bordeaux.

Zobacz także...

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin