Bugajna-Kasdepke

Zofia Bugajna-Kasdepke

Obecne stanowisko:

Wiceprezeska w RISK Made in Warsaw

Od listopada 2019 roku wiceprezeska w RISK Made in Warsaw. Zajmuje się całościowym zarządzaniem marką jako Global Brand Director oraz rozwojem biznesu. Jest odpowiedzialna m.in. za międzynarodowy rozwój firmy. Bugajna-Kasdepke będzie nadzorować obszary takie jak: strategia marki, PR i marketing, partnerstwa biznesowe oraz sprzedaż. Docelowo nowa wiceprezeska RISK Made in Warsaw będzie zajmować się również za współpracą z innymi markami. Będzie kierować 28-osobowym zespołem.

Wcześniej pracowała od października 2015 Business Development Director w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w MSLGROUP. Z końcem 2019 roku odeszła z agencji. Spędziła w niej niemal dekadę. W strukturach hubowych MSLGROUP odpowiadała za ekspansję sieci w regionie, otworzyła biura w Turcji i Czechach, następnie odpowiadała za integrację czeskiego MSL z kupioną przez Publicis Groupe agencją Kindred. Była członkinią zarządu agencji, jako dyrektorka zarządzająca odpowiadała za integrację istniejących wcześniej spółek Ciszewski MSL, Ciszewski MSL Marketing Sportowy i MSLGROUP Social Hive. Za jej kadencji agencja została uznana przez Holmes Report za 2015 Eastern Europe Consultancies of the Year, po czym powtórzyła ten sukces w 2019 roku. Od 2016 do marca 2019 była też Chief Communications Officerem w reklamowo-komunikacyjnej części holdingu Publicis Groupe. W przeszłości kierowała marketingiem w Gemiusie, pracowała też w Edelmanie i Euro RSCG. Od września 2008 roku, pracowała w zespole komunikacji Studia Architektury Marki Perspektywa. Do jej zadań należała obsługa kluczowych klientów firmy oraz pozyskiwanie nowych. Pierwsze kroki w branży stawiała w 180° PR, agencji należącej do grupy Leo Burnett.

Oprócz długoletniego doświadczenia agencyjnego zajmowała się dziennikarstwem – przez ponad trzy lata związana była z poznańskimi redakcjami Radia Merkury i TVP3.

Bugajna-Kasdepke jest członkinią Rady Ekspertów Ośrodka Dialogu i Analiz THINKTANK oraz Fundacji Liderek Biznesu. Wykłada na UW, SWPS-ie i Uczelni Łazarskiego.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin