Ambasadorzy marek: Joanna Jędrzejczyk dla Formotivy

dodano: 
10.04.2018
komentarzy: 
0

W kwietniu 2018 roku Joanna Jędrzejczyk została ambasadorką marki Formotiva Pharma Nutrition, linii produktów dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. 

„Po pierwsze – Formotiva jest polską marką, co jest dla mnie niezwykle ważne. Jestem patriotką i zależy mi na wspieraniu rodzimych marek. Po drugie – współpracuję wyłącznie z firmami, do których produktów mam pełne zaufanie w zakresie jakości i bezpieczeństwa. Formotiva jest marką stworzoną przez firmę farmaceutyczną z wieloletnim doświadczeniem. Dla mnie, jako profesjonalistki, fakt, że odżywki powstają w takich samych standardach, jak leki, daje pewność, że są to produkty najwyższej jakości” – Joanna Jędrzejczyk uzasadnia decyzję o podjęciu współpracy z firmą. 

Wizerunek zawodniczki MMA będzie wykorzystywany w kampaniach reklamowych, mediach społecznościowych oraz materiałach prasowych. Ambasadorka weźmie także udział w eventach marki.

„Z naszej perspektywy Joanna jest wymarzonym ambasadorem marki Formotiva. Jest wybitnym sportowcem oraz gwiazdą w skali globalnej, co jest dla nas szczególnie ważne w kontekście ekspansji marki za granicami. Formotiva ma szerokie portfolio produktów dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie, niezależnie od wieku, płci czy stażu treningowego. Podpisanie umowy sponsorskiej jest początkiem szeroko zakrojonej współpracy z Joanną w różnych obszarach, której celem jest wspieranie aktywności fizycznej i zdrowia Polaków” – tłumaczy wybór ambasadorki Piotr Kozakiewicz, Business Unit Manager marki Formotiva.

Umowę podpisano na dwa lata z możliwością jej przedłużenia. (mf)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin