Mateusz Witczyński w Astaldi

dodano: 
14.01.2016
komentarzy: 
0

W grudniu informowaliśmy, że Mateusz Witczyński odszedł z PAA po 3 miesiącach. Teraz pełni funkcję Communication Managera w polskim oddziale Astaldi, wykonawcy infrastruktury transportu i kolei.

Witczyński, na nowo utworzonym stanowisku w Astaldi, odpowiada za komunikację warszawskich projektów, czyli Południowej Obwodnicy Warszawy i rozbudowy II linii metra.

Poprzednio, od października do grudnia 2015 roku, pracował jako główny specjalista w Gabinecie Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki, gdzie prowadził projekty oraz doradzał w zakresie komunikacji społecznej.

Wcześniej, do czerwca 2015, pełnił funkcję “communication managera”, rzecznika prasowego i członka sztabu kryzysowego oraz odpowiadał za całą komunikację wykonawcy samorządowego projektu infrastrukturalnego: „Projekt i Budowa Centralnego Odcinka II Linii Metra w Warszawie” dla spółki celowej AGP Metro Polska powołanej przez Astaldi, Gulermak i PBDiM Mińsk Mazowiecki.

Ponadto, ma za sobą pracę m.in. dla Pulsu Biznesu, Mediów Regionalnych, wydawnictwa Axel Sprinter. Był redaktorem prowadzącym poradnika Na Zakupy.

Ukończył ekonomię i międzynarodowe stosunki gospodarcze. W marcu 2015 został wybrany przez członków Polskiego Stowarzyszenia Public Relations przewodniczącym Mazowieckiego Oddziału Stowarzyszenia.

fot.: Wojciech Grzędziński

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin