Twitter testuje opcję prowadzenia relacji na żywo wspólnie z innymi użytkownikami

dodano: 
20.05.2019
komentarzy: 
0

Twitter testuje możliwość prowadzenia transmisji na żywo, do której można zaprosić innych użytkowników – informuje socialmediatoday.com. Czytamy, że jest to dokładnie taka sama opcja, jaką w lutym 2019 roku wprowadziła należąca do Twittera aplikacja Periscope. Funkcja została odkryta przez Matta Navarrę, eksperta od mediów społecznościowych.

screenshot - Matt Navarra

Źródło: twitter.com/MattNavarra

Jak czytamy, tak jak w Periscope, pojawi się możliwość prowadzenia transmisji na żywo, do której można zaprosić maksymalnie trzech gości. Źródło zaznacza, że nie będą oni jednak widoczni, będzie ich jedynie słychać. Użytkownik, który prowadzi relację, będzie mógł usunąć każdą z dodatkowych osób w dowolnym momencie.

Autor tekstu, Andrew Hutchinson, zauważa, że relacje między dwoma serwisami są dziwne od czasu wprowadzenia przez Twittera własnej opcji relacjonowania na żywo w 2016 roku, przez co Periscope nie był już potrzebny. Okazało się, że Twitter jednak nie rezygnuje z aplikacji streamingowej i nadal angażuje w nią swoich użytkowników – dodaje Hutchinson. (ak)

Źródło:

socialmediatoday.com, Twitter's Working on an Option to Enable Live-Streaming with Friends, Andrew Hutchinson, 17.05.2019
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin