ArteMis Creation

Syta 114U
Warszawa
690 544 069

Obszar działalności:

e-PR
Eventy
Investor relations
Media relations
Szkolenia

Zespół:

Agata Swornowska, CEO
Założycielka Agencji Kreatywnej ArteMis Creation i lider zespołu specjalistów prowadzącego zaawansowane kampanie marketingowe i PR. Jej predyspozycje zawodowe odnoszą się do skutecznych działań związanych z wprowadzaniem nowych marek na rynek, obejmujące takie obszary jak: rozwój i sprzedaż, wizerunek, promocja i strategia rozwoju. Redaktor naczelna multimedialnej platformy rozwoju świadomości 1energy.org. Kreatorka życia pełnego synergii, w którym nadrzędną rolę odgrywa rozwój świadomości oraz harmonia. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w mediach w Polsce, Niemczech i Stanach Zjednoczonych, jako producentka i szefowa redakcji wiodących stacji TV – takich jak TVN, TVP, Polsat, ProSieben Sat1 oraz innych. Przedsiębiorca, inwestorka i mentorka.

Karol Król, Chief Innovation Officer
Międzynarodowy ekspert w obszarze innowacji w finansach, współtwórca sektora alternatywnych finansów w Europie. Jako CIO Artemis Creation doradza i projektuje modele biznesowe nowoczesnej gospodarki, pełni funkcję prezesa zarządu One Energy, ekosystemu promującego świadomy styl życia. Jest autorem książki "Crowdfunding. Od pomysłu do biznesu, dzięki społeczności", strategiem ponad 190 kampanii crowdfunding, redaktorem naczelnym crowdinvesting.pl. Specjalizuje się w obszarze digital finance. Uczestniczył w rozwoju platform finansowych m.in. beesfund, conda, zrzutka, crowdconnect oraz realizował projekty na zlecenie Banku Pekao, Uniwersytetu Cambridge, Komisji Europejskiej, EdF, INC SA i in. Angażuje się w promocję przedsiębiorczości i zwiększanie dostępu do finansowania. Pełni funkcję eksperta lub członka zarządu w Centrum Gospodarki Społecznościowej, Polskim Towarzystwie Crowdfundingu i Fundacji Polska Innowacyjna.

Najwięksi klienci:

"Nie palę, bo..." – projekt realizowany przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej realizujący działania w ramach programu: „Prowadzenie działań ograniczających problem używania wyrobów tytoniowych i wyrobów powiązanych w zakładach pracy” Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020, Projekt Sąsiad – program lojalnościowy w Centrum Handlowym Blue City, Redberry, Save The Planet, platforma Crowdconnect.pl dla INC Dom Maklerski, One Energy, Emalco Enamelware, Polska Grupa Audytorska, Medipark, Lubas

Informacje dodatkowe:

Agencja ArteMis Creation od 2013 roku wspiera przedsiębiorców w realizacji działań rozwojowych, marketingowych i sprzedażowych. Butikowy zespół kreatywny specjalizuje się we wszechstronnej komunikacji marketingowej i PR, skutecznie realizując kampanie dla klientów z wielu branż. Obsługuje zarówno firmy rodzinne, jak i duże przedsiębiorstwa. Jest partnerem w podejmowaniu strategicznych decyzji i rozwijaniu biznesu na każdym etapie. To specjaliści, którzy są blisko nowych technologii i stale śledzą rynek w poszukiwaniu nowych rozwiązań i inspiracji.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin