BE COMMUNICATIONS

ul. Puławska 257 lok. 122
Warszawa
+ 48 22 100 32 70

Obszar działalności:

CSR
e-PR
Komunikacja kryzysowa
Media relations
Szkolenia

Zespół:

Adam Jarosz – managing partner | general manager. Zespół konsultantów firmy liczy 14 osób.

Dane kapitałowe:

kapitał polski

Najwięksi klienci:

Abbott, Allergan, Bayer, Biogen Idec, Great Place To Work® Institute, GSK, Inea, Janssen, Lilly, Merck, MSD, Natural Pharmaceuticals, NovoNordisk, PGE, Polpharma, PZU, Sanofi-Aventis, Tefal, ZT Kruszwica, a także takie organizacje jak: Polskie Towarzystwo Diabetologiczne, Polskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego i Polska Unia Onkologii

Informacje dodatkowe:

Firma realizuje  pełne spektrum usług doradczych i wykonawczych w obszarze komunikacji korporacyjnej i marketingowej, specjalizując się w pracy dla podmiotów z branż farmaceutycznej, technologicznej, finansowej, konsultingowej oraz dla tzw. sektorów strategicznych.

BE Communications powstała w 2010 roku, założona przez wieloletnich menedżerów sieciowych agencji PR oraz międzynarodowych korporacji. W 2014 roku BE Communications przystąpiła do międzynarodowej grupy niezależnych firm PR – InfiniteLatitude™. Alians daje możliwość współpracy w gronie najbardziej doświadczonych ekspertów ds. komunikacji na świecie oraz ma na celu efektywne poszerzenie zakresu realizowanych przez BE Communications projektów o zlecenia międzynarodowe pozyskane w ramach grupy.  InfiniteLatitude™ powstała w 2012 roku z inicjatywy grona europejskich i amerykańskich praktyków komunikacji.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin