Propsy PR

Królowej Aldony 9/1
Warszawa
508-107-171

Obszar działalności:

Media relations

Zespół:

Anna Kiedrzyńska-Tui
Bartosz Łopiński

Najwięksi klienci:

Zwolnieni z Teorii, Sieć Obywatelska Watchdog Polska, Bęc Zmiana, Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej, Fundacja H. Bolla w Warszawie, WISE Europa, Szkoła na Widelcu, FISE, Mimo Wieku, Politechnika Warszawska, Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Żydów w Polsce, Fundacja Wolność od Religii, Fundacja ANIMEA, Fundacja Zmiana, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

Informacje dodatkowe:

Propsy PR to pierwsza w Polsce agencja Public Relations działająca przede wszystkim dla organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw społecznych. Wierzymy, że głos społeczeństwa obywatelskiego, aktywnych osób działających społecznie i „światozmieniaczy” powinien być lepiej słyszalny w debacie publicznej. My wiemy, jak to zrobić. Posiadamy doświadczenie pracy we wszystkich sektorach: w administracji publicznej, biznesie i NGO. Mówimy językiem ludzi, działamy dla ludzi i wspieramy ich w działaniu społecznym. Pracujemy w oparciu o komunikację przejrzystą, nowoczesną i nastawioną na dialog.

Założycielami agencji są Anna Kiedrzyńska-Tui, wcześniej PR Manager w fundacji Res Publica, oraz Bartosz Łopiński, wcześniej menedżer projektów w agencji Świeża Bazylia PR.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin