2017 w PRoto.pl. TOP 5. Klienci i kadry

dodano: 
09.01.2018
komentarzy: 
0

Nowe miejsca pracy Mikołaja Nowaka, Beaty Chądzyńskiej, Pawła Sołowieja, Julii Dyzio i Agnieszki Czapli oraz Dorota Wellman z Filip Mecner Artist Management – te zmiany personalne wzbudziły największe zainteresowanie czytelników PRoto w 2017 roku.

1.Mikołaj Nowak z TVN do Grupy ZPR Media

Od 16 sierpnia pełni funkcję dyrektora marketingu i promocji telewizji Fokus TV i Nowa TV.

Na nowym stanowisku Mikołaj Nowak odpowiada za budowę i realizację strategii marketingowo-promocyjnej oraz wzmocnienie marki kanałów – Fokus TV i Nowa TV. Podlega bezpośrednio Ewie Latkowskiej, dyrektor operacyjnej w pionie telewizyjnym Grupy ZPR Media.

Autor: Joanna Jałowiec

2. Huawei Polska z nowymi PR-owcami


Stanowisko PR Managera w zespole marketingu polskiego oddziału Huawei od września 2017 roku obejmuje Beata Chądzyńska. Jest odpowiedzialna za strategię oraz komunikację marki i produktów.

Poprzednio Beata Chądzyńska pracowała w agencji First PR, gdzie odpowiadała za wizerunek i projekty specjalne Grupy Onet-RASP.
Do zespołu z początkiem października 2017 roku dołączył z kolei Paweł Sołowiej, który pełni funkcję PR Specialist. W branży PR pracuje od ośmiu lat.Ostatnio Sołowiej pracował w Avon Cosmetics Polska, gdzie odpowiadał za PR marki i produktów.

Autor: Małgorzata Baran

3. Dorota Wellman z Filip Mecner Artist Management

Dorota Wellman dołączyła do grona osób reprezentowanych przez agencję menedżerską Filip Mecner Artist Management. Firma będzie odpowiadać za negocjowanie i realizację jej kontraktów reklamowych.

Autor: Paulina Piotrowska

4. Ze Stowarzyszenia Wiosna do Droids On Roids


Agnieszka Czapla, dotychczasowy menedżer ds. komunikacji w Stowarzyszeniu Wiosna, przechodzi do firmy Droids On Roids. Będzie tam odpowiadać za obszar content marketingu.

Autor: Magdalena Wosińska

5. BOHOBOCO z nowym PR Managerem

Za kontakty z mediami polskiej marki BOHOBOCO, stworzonej przez duet projektantów Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lach, będzie odpowiadać Julia Dyzio, PR Manager.

Julia Dyzio jednocześnie współpracuje też z markami Zahara Leather, The Odder Side, a także SHOWROOM.pl, gdzie obecnie wspiera organizację eventów

Autor: Małgorzata Baran

Cykl:

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin