.

 

24/7Communication i Headlines-Porter Novelli łączą się w jedną agencję

dodano: 
14.12.2017
komentarzy: 
0

Jedna z najstarszych agencji PR w Polsce, Headlines-Porter Novelli, jest przejmowana przez 24/7Communication i będzie funkcjonować pod jej szyldem.  Joanna Pruszyńska, założycielka i dyrektor zarządzająca Headlines, ma pełnić funkcję starszego doradcy zarządu 24/7Communication i poza tym zajmować się założoną w 2016 roku spółką CodersTrust Polska.

W ramach fuzji działania obu agencji zostaną połączone. Klienci Headlines będą wspierani przez konsultantów 24/7Communication, a ponadto mogli korzystać ze studia produkcyjnego 24/7Studio i członkostwa 24/7Communication w IAB Polska.

Jak dowiedziało się PRoto, do tego czasu odbędzie się seria spotkań z ponad dziesięcioma dotychczasowymi klientami Headlines-Porter Novelli. Zarząd 24/7Communication ma informować ich o szczegółach fuzji i proponować przejęcie dotychczasowej komunikacji przez konsultantów agencji. Ostateczna decyzja będzie jednak należeć do poszczególnych klientów.

Dotychczasowi pracownicy Headlines mają ponadto otrzymać ofertę przejścia do 24/7Communication.

„Doskonała reputacja, jaką cieszy się Headlines-Porter Novelli, pozwoli przyspieszyć nasz wzrost i jeszcze bardziej rozwinąć naszą ofertę z zakresu komunikacji korporacyjnej” – przyznał Dirk Aarts, dyrektor zarządzający 24/7Communication.

Agencje mają rozpocząć wspólną działalność od 1 stycznia 2018 roku. Wtedy też marka Headlines-Porter Novelli zniknie z rynku.

24/7Communication korzysta z danych Instytutu Monitorowania Mediów. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin