niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualności24/7Communication współpracuje z Uniwersytetem Warszawskim

24/7Communication współpracuje z Uniwersytetem Warszawskim

24/7Communication i Uniwersytet Warszawski podpisały jeszcze w lutym 2019 roku porozumienie. Agencja będzie bezpłatnie współpracować z Wydziałem Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych w zakresie działań naukowo-badawczych, dydaktycznych i eksperckich. Umowę podpisano na czas nieokreślony. Jak deklarują strony, ma ona z założenia mieć charakter długofalowy.

Studenci będą mogli odbywać w firmie staże i praktyki, obie strony mają też wymieniać się doświadczeniami dotyczącymi promocji i edukacji. W semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019 konsultanci z 24/7Communication poprowadzą też warsztaty z komunikacji, które są przedmiotem objętym programem studiów.

„W kolejnych semestrach współpraca będzie się pogłębiać – w planach mamy organizację wspólnych konferencji, program stażowy, a także kolejne przedmioty prowadzone przez naszych specjalistów i ciekawe wydarzenia specjalne” – mówi w przesłanym komunikacie Dirk Aarts, partner zarządzający 24/7Communication. Nawiązanie współpracy jest inicjatywą zarządzanej przez niego agencji.

Serię wspólnych działań zainaugurował wykład Aartsa pod tytułem „PR is dead. Long live PR”, który odbył się 21 lutego 2019 roku na Uniwersytecie Warszawskim. Szef agencji przekonywał na nim o znaczeniu PR-u w firmach i instytucjach w obecnej sytuacji geopolitycznej. (mp)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj