38 Content Communication dla Domu Aniołów Stróżów

dodano: 
24.11.2021
komentarzy: 
0

Od początku listopada 2021 roku 38 Content Communication współpracuje ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów.

Do zadań agencji należy prowadzenie działań PR oraz przygotowywanie grafik w ramach świątecznej kampanii zatytułowanej „Odpowiedz na list. Podaruj dzieciom radość na Święta”. Celem akcji jest zebranie środków na funkcjonowanie przyjaznych i bezpiecznych miejsc dla dzieci z Katowic, Chorzowa i Sosnowca - świetlic, terapeutycznych klubów malucha oraz przestrzeni rozwoju dla najmłodszych.

Wsparcie agencji przewiduje prowadzenie strony internetowej i działania mobile, przygotowywanie tekstów, a także opracowanie bazy influencerów.

Decyzją zarządu agencji działania na rzecz „Drugich Domów" będą prowadzone pro bono. Projekt ze strony 38CC koordynuje Klara Ufnalewska, Group Account Manager.

Dom Aniołów Stróżów sam zgłosił się do agencji. Współpraca jest przewidziana, tak jak działania kampanii świątecznej, do końca grudnia 2021 roku, jednak agencja deklaruje otwartość na pomoc w kolejnych akcjach. (as)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin