.

8 blogerek w kampanii tołpy

dodano: 
20.09.2017
komentarzy: 
0

Polska marka kosmetyczna tołpa na początku września 2017 roku rozpoczęła wizerunkową kampanię, której celem jest edukacja na temat oczyszczania skóry. Do akcji zaangażowano osiem blogerek.

W kampanii tołpy udział wzięły Lady Gugu, Szczęśliva, Nebule, Dominika Tworek, Miss Ferreira, Zatrzymując Czas, Nanuszka i Ładnebebe. Marka uruchomiła także nowy serwis oczyszczanie.tolpa.pl.

Nebule

Akcja marki prowadzon jest pod hasłem „Odpowiednie oczyszczanie skóry to ponad połowa sukcesu udanej pielęgnacji”, a jej celem jest promowanie dobrych nawyków związanych z oczyszczaniem skóry.

W pierwszym etapie kampanii prowadzone będą działania w mediach społecznościowych i blogosferze. Do współpracy marka zaprosiła blogerki parentingowe - m.in.: Lady Gugu, Nebule, Szczęśliwą – które na swoich blogach zamieszczą autorskie wpisy związane z kampanią.

W późniejszych etapach marka zaplanowała współpracę z przedstawicielkami vlogosfery. Kolejne części kampanii będą realizować hasła „Sama woda nie wystarczy”, „Krem nie wchłonie się na 100% bez prawidłowego oczyszczenia” oraz „Czy demakijaż=oczyszczanie? A właśnie, że nie”.

Marka zaplanowała również akcję #nietylkomama, która ma zachęcić kobiety do udziału w konkursie marki i publikowania w portalach społecznościowych zdjęć, które pokazują, jak spędzają czas zarezerwowany wyłącznie dla siebie. Akcja promowana jest spotem, w którym wystąpiła Miss Ferreira.

(mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin