wtorek, 23 lipca, 2024
Strona głównaAktualności„Klimat – Rozwój – Biznes”. 9. Targi CSR coraz bliżej!

„Klimat – Rozwój – Biznes”. 9. Targi CSR coraz bliżej!

Już 25 maja 2022 roku odbędzie się 9. edycja Targów CSR, organizowanych przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Hasło przewodnie tegorocznego wydarzenia to „Klimat – Rozwój – Biznes”.

Targi CSR to największe w Polsce wydarzenie w konwencji targowej, poświęcone tematyce ESG, CSR i sustainability. Podczas wydarzenia wystawcy mają możliwość prezentacji swoich działań społecznych i środowiskowych.

Każdej edycji targów towarzyszy część konferencyjna, umożliwiająca zapoznanie się z aktualnymi trendami w odpowiedzialnym biznesie, przedstawienie wyzwań czy budowanie i wspieranie międzysektorowego dialogu. W tym roku hasło przewodnie to „Klimat – Rozwój – Biznes”.  Widoczne jest rosnące znaczenie tematyki ESG – to jeden z trendów, które będą kształtowały rzeczywistość w najbliższych latach – zauważają organizatorzy. Dyskusje podczas targów będą poświęcone m.in. temu, w jakim kierunku powinien podążać teraz biznes i po jakie rozwiązania sięgać oraz na czym polegają wyzwania stojące przed firmami.

W tym roku Targi CSR wracają do stacjonarnej formuły. Wydarzenie odbędzie się 25 maja 2022 roku w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj