Agnieszka Szlaska dołącza do Communication Unlimited

dodano: 
02.07.2020
komentarzy: 
0

W sierpniu 2020 roku do zespołu Communication Unlimited dołączy Agnieszka Szlaska. Jako Head of PR odpowiadać będzie za doradztwo komunikacyjne, strategię PR klientów agencji oraz zarządzanie relacjami z mediami.

Szlaska związana jest z rynkiem mediów od ponad 20 lat. Poprzednio przez siedem lat była dyrektorem komunikacji i promocji w firmie reklamy zewnętrznej Clear Channel Poland, gdzie odpowiadała za PR, promocję firmy oraz portfolio produktów OOH i Digital OOH. W latach 2007-2012 pracowała z kolei jako dyrektor promocji i PR Grupy Zwierciadło. Wcześniej przez kilka lat kierowała również promocją segmentu pism luksusowych Wydawnictwa Bauer, gdzie odpowiadała za miesięcznik „Twój Styl” i „Pani”. W latach 2003-2005 była natomiast dyrektorem marketingu AWR Wprost i tworzyła strategię dla „Wprost”, „BusinessWeek”, „Pani” oraz magazynów hobbistycznych. W Wydawnictwie Prasowym Twój Styl pracowała od 1998 roku dla m.in. magazynu „Twój Styl”, „Filipinka” czy „Votre Beaute”.

Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Talent 200 INSEAD Leadership Development Programme w Fontainebleau we Francji.

Stanowisko, które obejmie w sierpniu, jest nowo utworzone. (kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin