Agnieszka Szlaska szefową komunikacji i PR w IF Nation Group

dodano: 
15.10.2021
komentarzy: 
0

Z początkiem października 2021 roku Agnieszka Szlaska objęła nowo utworzone stanowisko Communication & PR Directora w grupie IF Nation. Do jej zadań należeć będzie opracowanie i wprowadzenie strategii komunikacji dla grupy i poszczególnych agencji, działania PR i media relations, komunikacja wewnętrzna, planowanie i koordynacja projektów agencyjnych. Szlaska raportuje bezpośrednio do Rafała Kupidury, CEO IF Nation Group.

Poprzednio, od stycznia 2021 roku Szlaska odpowiadała za komunikację i promocję w Sante. Wcześniej związana była natomiast z Communiaction Unlimited jako Head od PR. Przez siedem lat była dyrektorką komunikacji i promocji w Clear Channel Poland. W latach 2007-2012 pracowała z kolei jako dyrektorka promocji i PR Grupy Zwierciadło. W przeszłości przez kilka lat kierowała również promocją segmentu pism luksusowych Wydawnictwa Bauer. W latach 2003-2005 była dyrektorką marketingu AWR Wprost, a także pracowała w Wydawnictwie Prasowym Twój Styl.

Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Talent 200 INSEAD Leadership Development Programme w Fontainebleau we Francji. (as)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin