poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościAmbasadorzy marek: Anna Lewandowska i Julia Wieniawa dla Apartu

Ambasadorzy marek: Anna Lewandowska i Julia Wieniawa dla Apartu

W listopadzie 2020 roku Apart zyskał dwie nowe ambasadorki – Annę Lewandowską i Julię Wieniawę. Sportsmenka i aktorka wystąpiły w kampanii świątecznej marki wspólnie z inną wieloletnią ambasadorką Apartu – Małgorzatą Sochą.

Anna Lewandowska

„Nowe ambasadorki Apartu to wyjątkowe, charyzmatyczne kobiety, które są spełnione w życiu prywatnym, z sukcesami realizują swoje zawodowe pasje i niezmiennie od wielu lat inspirują miliony Polek. Anna Lewandowska to utytułowana sportsmenka i trenerka, która porwała za sobą rzesze kobiet, mobilizując je do zmian i zdrowego trybu życia. Na co dzień jest szczęśliwą mamą i żoną Roberta Lewandowskiego. Julia Wieniawa mimo młodego wieku ma na koncie wiele sukcesów – jest wokalistką i aktorką, z powodzeniem realizuje się także jako bizneswoman” – komentuje współpracę Apart.

„Marka Apart zaprosiła mnie do współpracy, a ponieważ jak każda kobieta kocham piękną biżuterię, to z przyjemnością przyjęłam to wyróżnienie i zostałam ich ambasadorką” – pisze na profilu na Instagramie Anna Lewandowska. „Nie ukrywam, że jak byłam mała, spacerując po galerii z mamą, zachwycałam się witrynami sklepu Apart i nawet nie śmiałam marzyć, że kiedyś sama się na nich znajdę!” – opisuje również na Instagramie Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa

Ambasadorki wzięły udział kampanii „Lubię wracać…”, w której wcieliły się w przyjaciółki, które wspólnie celebrują czas świąteczny. W ramach działań powstały spot oraz sesja zdjęciowa, w których sportsmenka i aktorki prezentują się w różnych stylizacjach i eksponują biżuterię marki. Zarówno za realizację klipu, jak i sesji zdjęciowej odpowiada fotograf Marcin Tyszka.

Wideo i sesja zdjęciowa będą promowane w listopadzie i grudniu 2020 roku w telewizji, prasie i internecie oraz na nośnikach OOH. Ambasadorki dzielą się także efektami współpracy w swoich mediach społecznościowych.

O kolejnych projektach, w których wezmą udział ambasadorki, marka będzie informować w przyszłości. Strony nie podają, jak długo potrwa współpraca. (ak)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj