piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościWiadomościAmbasadorzy marek: Ewa Swoboda dla Neonail

Ambasadorzy marek: Ewa Swoboda dla Neonail

W czerwcu 2024 roku marka kosmetyczna Neonail rozpoczęła współpracę z Ewą Swobodą. Polska lekkoatletka, wicemistrzyni świata w biegu na dystansie 60 metrów i wicemistrzyni Europy na 100 metrów, została ambasadorką producenta lakierów hybrydowych.

Jak wyjaśnia marka, sportowczyni znana z zamiłowania do kolorowych paznokci jest inspiracją dla wielu kobiet i dziewczynek m.in. dzięki odwadze w wyrażaniu siebie. Z marką Neonail łączy ją nie tylko temat paznokci, podzielają także te same wartości: konsekwencję w pozostawaniu sobą, pewność siebie i kobiecość. Firma kosmetyczna angażuje się w działania wspierające wolność kobiet w kreowaniu własnego stylu, odwagę czy niezależność przez bycie sponsorem bądź partnerem plebiscytów, konferencji oraz innego rodzaju spotkań.

„Doceniamy dokonania Ewy, jej pasję oraz fakt, że stanowi inspirację dla dziewcząt i kobiet w różnym wieku. Jest dla nich doskonałym przykładem dążenia do realizacji własnych marzeń, zawsze pozostając sobą. Niezmiennie podziwiamy jej pracowitość, upór i to, że nie zmienia się pod wpływem oceny innych” – podkreśla Anna Uptas, dyrektorka marketingu firmy Cosmo Group, właściciela marki Neonail.

Ewa Swoboda podkreśla z kolei, że wyrazisty manicure jest dla niej nie tylko kwestią estetyczną, lecz także formą ekspresji, sposobem wyrażania swojej osobowości. „Współpraca z Neonail jest dla mnie wyjątkowa, ponieważ nie zważam na stereotypy ani oceny innych, szczególnie jeśli chodzi o mój wygląd. Kolor to dla mnie naturalny środek wyrazu, dzięki niemu mogę pokazać mój styl i nastrój. Kolorowe paznokcie to jeden z moich znaków rozpoznawczych” – mówi lekkoatletka.

W ramach współpracy Swoboda wskazała 15 swoich ulubionych kolorów lakierów, które prezentowane będą na stronie marki jako wybór ambasadorki i inspiracja.  

Współpraca obejmie także publikacje w kanałach społecznościowych Ewy Swobody oraz marki Neonail.

Umowa z ambasadorką została zawarta na rok z możliwością przedłużenia. (mb)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj