Ambasadorzy marek: Jasiek Mela dla Fundacji Pro NGO

dodano: 
28.07.2020
komentarzy: 
0

Jasiek Mela został ambasadorem Fundacji Pro NGO. Podróżnik i działacz społeczny wcześniej prowadził własną Fundację „Poza Horyzonty”, a po zakończeniu jej działalności postanowił kontynuować pomaganie.

Jak tłumaczy fundacja, Jasiek Mela zasłynął również jako mówca motywacyjny, trener oraz motywator. Mimo swojej niepełnosprawności aktywnie udziela się w licznych akcjach charytatywnych i wolontariacie. Mela inspiruje swoich słuchaczy, zaraża energią oraz poczuciem humoru, a spotkania z nim to nie tylko coaching i cenna wiedza, ale też czysta przyjemność – tłumaczy Pro NGO.

W ramach współpracy strony chcą dążyć do profesjonalizowania działań organizacji pozarządowych oraz wspierać ich rozwój. „Z zespołem Fundacji Pro NGO znamy się od kilku lat. Wspólnie realizowaliśmy projekty CSR-owe i akcje charytatywne. To niezwykle istotne, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi, zwłaszcza organizacjami pozarządowymi. To wspaniale, że powstała Fundacja, która wykorzystując swój potencjał, będzie pomagać innym organizacjom w rozwoju i profesjonalnym działaniu” – mówi Jasiek Mela.

Fundacja prowadzi z ambasadorem warsztaty, webinaria czy szkolenia dla organizacji pozarządowych, które uczą jak nawiązywać współpracę z firmami oraz korporacjami. Dodatkowo Pro NGO certyfikuje organizacje w ramach projektu „BSHCert.pl”, w którym instytucje spełniające standardy biznesowe otrzymują Certyfikat BSH (Business Spoken Here), wpływający pozytywnie na wizerunek i wiarygodność organizacji. Najnowszym projektem fundacji jest również projekt „Liderzy dla NGO”, w ramach którego firmy z całej Polski oraz ich przedstawiciele i wolontariusze prezentują działania wspierające rozwój i realizację projektów przez NGO. Celem projektu jest wsparcie działań organizacji trzeciego sektora oraz dostarczanie informacji i praktycznej wiedzy. (kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin