Ambasadorzy marek: Maffashion dla LOVI

dodano: 
19.05.2021
komentarzy: 
0

Julia Kuczyńska (Maffashion), polska blogerka modowa, influencerka i młoda mama, została ambasadorką laktatora Expert 3D Pro marki LOVI, oferującej akcesoria dla mam, niemowląt i dzieci. Kampania z udziałem celebrytki jest realizowana pod hasłem „LOVI, kiedy kochasz najbardziej”.

Justyna Bogucka-Kwella, Communication Manager marki LOVI, tłumaczy, że ambasadorka „jest znana z dokonywania najlepszych wyborów i kojarzona z produktami najwyższej jakości, na których zawsze można polegać”. Dodaje, że kampania ma przebiegać pod hasłem „LOVI, kiedy kochasz najbardziej”, ponieważ „nie ma drugiego tak silnego uczucia, jak miłość do dziecka”

W ramach akcji promocyjnej powstał m.in. spot wizerunkowy, a działania z udziałem Julii Kuczyńskiej obejmą również materiały w postaci wobblerów w sklepach partnerskich, kanały socialmediowe marki LOVI (Instagram i Facebook) oraz instagramowy profil influencerki. Oprócz tego stworzono specjalną stronę internetową, na której znaleźć można najważniejsze informacje dotyczące laktatorów i porad laktacyjnych.

Za koncepcję kreatywną kampanii, działania PR i digital odpowiada agencja Tailor Made PR, z kolei realizację działań w social mediach LOVI powierzono agencji Brandblooming. (kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin