Ambasadorzy marek: Matteo Berrettini dla ASICS

dodano: 
19.01.2022
komentarzy: 
0

Matteo Berrettini, włoski tenisista, który zajmuje siódme miejsce w rankingu ATP, został kolejnym ambasadorem globalnej marki ASICS.

Nowy ambasador będzie występować w oficjalnych turniejach tenisowych w butach marki - ASICS GEL-RESOLUTION 8. Współpraca będzie opierać się głównie na komunikacji w mediach społecznościowych, gdzie będą pojawiać się informacje o wynikach, inicjatywach i akcjach podejmowanych przez ambasadora, z uwzględnieniem cross-promocji. Berrettini będzie także zaangażowany w rozwój nowych produktów oraz będzie podejmować działania z obszaru komunikacji filozofii marki Sound Mind Sound Body realizowanej m.in. poprzez globalne badanie analizujące wpływ sportu na umysł w ramach kampanii Uplifting Minds. Ponadto, swoim wizerunkiem będzie promować wirtualną akademię tenisa ASICS.

„Cieszę się, że mogę reprezentować markę z 70-letnim dziedzictwem oraz wartościami, z którymi mocno się utożsamiam. Sport wywiera pozytywny wpływ nie tylko na ciało, ale również umysł, dlatego filozofia Sound Mind Sound Body (»w zdrowym ciele, zdrowy duch«) jest mi szczególnie bliska. ASICS to jedyna znana mi marka, która projektuje obuwie na podstawie stylu gry” – tłumaczy decyzje o współpracy tenisista.  

 

„Witamy Matteo w naszej tenisowej rodzinie, dostrzegając jego olbrzymi potencjał, energię oraz pozytywne nastawienie. Jego niepowstrzymana chęć do doskonalenia własnych umiejętności będzie napędzać nas do jeszcze większego rozwoju naszych produktów w każdym aspekcie” – powiedział Motoi Oyama, prezes i dyrektor generalny ASICS. (as)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin