.

Anna Jagodzińska nową Consulting Director w Komunikacji Plus PR

dodano: 
22.03.2022
komentarzy: 
0

Stanowisko Consulting Director w Komunikacji Plus PR objęła Anna Jagodzińska. Odpowiada za zarządzanie wrocławskim oddziałem agencji.

Do jej zadań należą koordynacja prac i rozwój zespołów, wsparcie strategiczne i merytoryczne oraz zarządzanie procesami new business. Jagodzińska raportuje do Anny Simon, Managing Director w K+PR.

Odpowiedzialność za drugą część zespołu we Wrocławiu, specjalizującą się w PR inwestycyjny, niezmiennie pozostaje w rękach Bożeny Sobiech, Senior Advisora.

Jagodzińska w branży marketingowej i PR pracuje od ponad 12 lat. Jej specjalizacją jest doradztwo strategicznei wizerunkowe, tworzenie i realizowanie strategii produktowych oraz CSR.

Do Komunikacji Plus PR Jagodzińska dołączyła w październiku 2021 roku. Wcześniej była związana z agencją Sfera Group, a także kierowała departamentem marketingu w kancelarii odszkodowawczej VOTUM. Zarządzała fundacją korporacyjną o statusie OPP. Działania PR realizowała dla firm z branży budowlanej, wnętrzarskiej oraz FMCG, takich jak Deftrans, Schedpol, Urzędowski, Dasag, Dr.Max, Fitness World czy Thermomix.

Funkcję Consulting Directora w K+PR pełnila poprzednio Agata Potarzycka-Szczerba. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin