.

 

Anna Mazur odpowiedzialna za public affairs w IAB Polska

dodano: 
13.09.2017
komentarzy: 
0

We wrześniu 2017 roku stanowisko menedżera ds. regulacyjnych Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska objęła Anna Mazur. Odpowiada za działania w obszarze public affairs. 

Mazur będzie też odpowiedzialna za udział IAB Polska w procesach legislacyjnych w Polsce i Unii Europejskiej. Do jej zadań należy także koordynowanie prac Grupy Prawnej IAB Polska.

Poprzednio pracowała w Ministerstwie Rozwoju. Odpowiadała tam za kwestie związane z prawidłowym funkcjonowaniem przedsiębiorców na rynku wewnętrznym Unii Europejskiej. Wcześniej, w latach 2011-2016 pracowała w Stałym Przedstawicielstwie Rzeczypospolitej Polskiej przy Unii Europejskiej w Brukseli, gdzie jako przedstawiciel Polski prowadziła negocjacje gospodarczych projektów legislacyjnych, w szczególności w obszarze praw własności intelektualnej i przemysłowym. W latach 2007-2010 pracowała m.in. w Ministerstwie Gospodarki i kancelariach prawnych.

Mazur jest absolwentką prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin