.

 

Anna Twardowska awansowała w 24/7Communication

dodano: 
17.04.2024
komentarzy: 
0

W kwietniu 2024 roku Anna Twardowska poinformowała o swoim awansie w 24/7Communication. Objęła w agencji nowo utworzone stanowisko Senior Communication Advisora | Public Affairs & Crisis Communication.

Twardowska od początku marca 2024 roku odpowiada za rozwój oferty agencji w obszarach ESG, public affairs oraz crisis communication, a także realizację projektów dla bieżących klientów. Zajmuje się również nadzorowaniem współpracy z Crisis Communication Network Europe (CCNE) i prowadzeniem Akademii Komunikacji Kryzysowej. 

Anna Twardowska ma 17-letnie doświadczenie w komunikacji. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, kryzysowej, doradztwie strategicznym i zarządzaniu wizerunkiem. 

Od 2022 roku jest związana z 24/7Communication, gdzie do tej pory odgrywała rolę Account Managerki. Wcześniej pełniła funkcję Team Leaderki w PRoStrategic Communication. Od 2016 do 2021 roku pracowała w agencji R4S Consulting. 

Poprzednio była związana z sektorem publicznym, gdzie od 2014 do 2016 roku współtworzyła pierwszy w Ministerstwie Sprawiedliwości program wspierający komunikację sądów z mediami. Pracowała także jako reporterka w TVN24 oraz dziennikarka Teleexpressu w TVP. 

Twardowska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku dziennikarstwo. Ukończyła też studia podyplomowe z public relations na SGH w Warszawie. (ao)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin