Anna Wójcik rozstaje się z ITMAGINATION

dodano: 
17.07.2013
komentarzy: 
0

Anna Wójcik i firma ITMAGINATION kończą współpracę z końcem lipca. Dotychczas Wójcik obsługiwała ITMAGINATION w ramach własnej działalności - Agencji PRzebudzenie. Była odpowiedzialna za komunikację wewnętrzną, działania marketingowe i kontakt z dziennikarzami.

„To był intensywny okres w mojej karierze zawodowej, pełen ciekawych projektów z branży IT. Nadszedł jednak czas na zmiany i kolejne wyzwania” – tłumaczy PRoto.pl Anna Wójcik.

Na razie nie zdradza jeszcze dokładnych planów zawodowych. „Obecnie zastanawiam się nad rozbudową swojej firmy, choć nie wykluczam też powrotu do mediów” – informuje.

Wójcik od blisko pięciu lat jest związana z public relations, marketingiem i mediami. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Absolvent.pl i Fundacji Absolvent.pl, gdzie koordynowała projekt "Stypendium z Wyboru". W jednej z warszawskich agencji pracowała dla takich marek, jak: Wiśniowski, FAAC, Philips i Komatsu. Była także wydawcą on-line w portalu internetowym MMLodz.pl oraz reporterem m.in. w: Radiu Planeta Łódź, Radiu Łódź i Radiu Traffic we Wrocławiu.(es)

 

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin