.

 

Artur Jaskulski koordynatorem Wydziału Komunikacji w MNiSW

dodano: 
10.05.2024
komentarzy: 
0

Na początku maja 2024 roku Artur Jaskulski został koordynatorem Wydziału Komunikacji w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W resorcie pracuje od lutego 2024 roku jako ekspert ds. komunikacji. 

W tej roli odpowiada za zarządzanie zespołem social mediów resortu, współpracę z Centrum Informacyjnym Rządu i komórkami informacyjnymi innych urzędów i instytucji. 

Przed dołączeniem do ministerstwa, Jaskulski pracował w Federacji Przedsiębiorców Polskich, organizacji reprezentującej interesy przedsiębiorców i instytucji w Polsce i Unii Europejskiej. Był doradcą ds. public affairs i komunikacji dla globalnych marek z sektora energetycznego, przemysłowego, logistycznego i finansowego. Jako ekspert ds. zrównoważonego rozwoju i regulacji odpowiadał za kontakty z instytucjami europejskimi oraz uczestniczył w pracach Komitetu ds. Wody przy Federacji Przedsiębiorców Polskich zajmującego się Niebieskim Ładem UE, tzw. EU Blue Deal. Od lutego 2021 roku do lipca 2022 roku był rzecznikiem prasowym Nowej Lewicy. Od 2020 roku pełnił funkcję dyrektora ds. social mediów w tej partii. W latach 2020-2023 był także szefem Federacji Młodych Socjaldemokratów, jednej z młodzieżówek Nowej Lewicy.  

Ukończył administrację na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją gospodarczo-podatkową. Jest absolwentem Visegrad Leadership Academy organizowanej przez National Democratic Institute. Studiował także zarządzanie komunikacją w biznesie na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. (an)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin