sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościAwans w Big Picture. Agnieszka Białek została Senior Consultantem

Awans w Big Picture. Agnieszka Białek została Senior Consultantem

Agnieszka Białek z początkiem lutego 2020 roku awansowała w Big Picture na stanowisko Senior Consultanta w ramach zespołu PR-u korporacyjnego.

Z agencją jest związana od dwóch lat. Do tej pory jako PR Consultant realizowała projekty dla marek takich jak L’Oréal Polska, Mondelez Polska i Herbapol-Lublin. Na nowym stanowisku zajmie się zarządzaniem projektami i zespołem odpowiedzialnym za długofalową obsługę firm Mondelez Poska, Coca-Cola Polska oraz Herbapol-Lublin.

Agnieszka Białek specjalizuje się także w komunikacji marek wrażliwych i projektów z obszaru społecznej odpowiedzialności i zaangażowania biznesu.

Przed dołączeniem do Big Picture pracowała w Nestlé Waters Polska, gdzie zajmowała się całościowym planowaniem strategii marketingowej. Jako Brand Manager odpowiadała tam za marki Nestlé Aquarel oraz S.Pellegrino&Acqua Panna, Perrier&Vittel. Karierę Agnieszka Białek rozpoczęła natomiast w Leo Burnett, gdzie zajmowała się budowaniem strategii PR dla marek Moët&Chandon, Hennessy, Johnnie Walker, DKNY, jak i Always, Alldays Procter&Gamble, Żubr, Polfa Kutno, Fiat Auto Poland czy L&M Philip Morris. (mb)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj