poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościAwanse i nowe osoby w Headlines

Awanse i nowe osoby w Headlines

W agencji Healines cztery osoby awansowały, a cztery nowe powiększyły grono konsultantów. Magdalena Żmijewska awansowała na stanowisko account directora. Do zespołu dołączyła w czerwcu 2007 roku i od początku była odpowiedzialna za stworzenie, a następnie rozwój działu Corporate Communication.

Joanna Klaudia Lichocka awansowała na stanowisko senior consultanta. Do zespołu Headlines dołączyła w maju 2007 roku jako Consultant, odpowiadałą za kompleksowe planowanie i prowadzenie projektów z zakresu komunikacji konsumenckiej, lifestyle’owej i korporacyjnej dla takich klientów, jak: Orco Property Group, Lexus, Springfield, AOL Europe, ThyssenKrupp Steel AG.
Wcześniej przez 2 lata zdobywała doświadczenie w agencji public relations Sigma. Wraz awansem Joanna Klaudia Lichocka będzie tworzyć podzespół w ramach działu Brand Consumer Communication.

Anna Jechna, która do marca 2008 obejmowała stanowisko konsultanta w dziale Event Management Production, awansowała na stanowisko senior konsultanta i objęła funkcję szefa działu. W Headlines pracuje od 2005 roku. Do tej pory odpowiedzialna była za planowanie oraz realizację projektów eventowych dla m.in. następujących klientów: Lexus, MSD Polska, Złote Tarasy, Empik Media Fashion, AOL Europe, Orco Property Group

W marcu 2008 Paweł Jarco awansował na stanowisko Consultant w dziale Event Management Production. W agencji pracuje od 2006 roku i równolegle zdobywa wykształcenie na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

1 lipca stanowisko konsultanta w dziale Corporate Communictaions objęła Justyna Żak. Będzie odpowiadała za kompleksowe planowanie i prowadzenie projektów z zakresu komunikacji korporacyjnej i konsumenckiej dla sześciu marek z grupy Bols Brown Spirits Piper, Metaxa, Jeam Bean, Remy Martin, Grant s oraz Jeagermeister. Swoje wcześniejsze doświadczenie zdobywała pracując m.in. w agencji PR Edelman Polska obsługując marki Krups, Lagostina, Tefal, Moulinex, Rowenta i Greenbag oraz w Spółdzielni Pracy Polityka, zajmując stanowisko asystentki redaktora naczelnego i prezesa Spółdzielni Pracy Polityka.

W kwietniu do działu Event Management Production dołączyła Małgorzata Kosowska obejmując stanowisko konsultanta. Doświadczenie zawodowe zdobywała wcześniej w Bols, gdzie w latach 2000-2005 pracowała w dziale marketingu, oraz w WWF, gdzie w latach 2005 do 2008 współpracowała przy realizacji projektów komunikacyjnych, promocyjnych i eventowych.

Dodatkowo na stanowiska junior konsultanta do działu Corporate dołączyli Marta Kaźmierczak oraz Marcin Steinborn. Kaźmierczak studiuje równocześnie na stosunkach międzynarodowych na UW. Ukończyła równie London School of Public Relations. Dotychczas pracowała w Transparenty International Polska oraz odbyła praktyki w Dziale Komunikacji UNDP Poland.

Steinborn, który dołączył do zespołu w kwietniu, razem z Justyną Żak opowiada za sześć marki Brown Spirits z portfolio Bolsa. Wcześniej Marcin pracował w międzynarodowej agencji rekrutacyjnej Lan Partners Amrop Hever, a pierwsze kroki w public relations stawiał w agencji First Public Relations. (kk)

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj