.

Awanse w Solski Communications

dodano: 
16.01.2018
komentarzy: 
0

Z początkiem 2018 roku w agencji Solski Communications awansowało dziewięć osób.

Sabina Figarska i Zofia Kurek-Maciejewicz objęły stanowiska Senior Managerów. Obie pracują w agencji od 2008 roku. Figarska jest szefową Brand PR Practice, natomiast Kurek-Maciejewicz wiceszefową Corporate Communications and Public Affairs Practice.

Sabina Figarska

Zofia Kurek-Maciejewicz

Justyna Popiołek-Osial i Natalia Makowska awansowały na stanowiska menedżerów. Popiołek-Osial pracuje w Solski Communications od blisko ośmiu lat, była członkiem zespołów Brand, Healthcare i Corporate Communications. Makowska pracuje w agencji od prawie sześciu lat, głównie w działach Brand i Corporate.

Justyna Popiołek-Osial

Natalia Makowska

Aleksandra Gołda, Agata Grzelczyk, Monika Leszczyńska i Ewelina Piec awansowały na stanowiska Senior Associates. Gołda pracuje w agencji od sześciu lat, wspierając klientów z działu Corporate Communications. Leszczyńska związana jest z Solski Communications od czterech lat, obsługując klientów z tego samego działu. Agata Grzelczyk pracuje w agencji od trzech lat w ramach działu Brand PR, zaś Ewelina Piec w dziale Digital Communications od ponad dwóch lat.

Aleksandra Gołda

Agata Grzelczyk

Monika Leszczyńska

Ewelina Piec

Bartosz Węgierek awansował na stanowisko Associate. W Solski Communications pracuje od trzech lat, głównie wspierając działy Healthcare i Brand, a ostatnio Digital. Pracę w agencji rozpoczął jeszcze jako student.

Bartosz Węgierek

(jg)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin